Skutecznie pozbądź się skórki pomarańczowej

usuwanie cellulitu

Przebarwienia skóry to jeden z powodów, przez które kobiety w różnym wieku mają kompleksy. Czym jest tak zwana skórka pomarańczowa i jak się jej pozbyć? Odpowiadamy na pytania.

Pomarańczowa skórka to inne określenie cellulitu, który można zaobserwować w tkance tłuszczowej. Obecność cellulitu ściśle wiąże się z obrzękowo, włóknisto stwardnieniowe. Problem tego typu znajduje się najczęściej w okolicach ud, bioder, brzucha oraz ramion. Jest to problem, który najczęściej dotyczy kobiet. Cellulit to obok zmarszczek i rozstępów jeden z powodów do powstawania kompleksów.

Przebarwienia skóry, cellulit, rozstępy, zmarszczki, cienie pod oczami czy nawet łysienie, to najczęściej spotykające nas problemy. Skóra jest delikatną częścią naszego ciała, o którą ciężko jest dbać, jeśli żyjemy w pośpiechu, źle się odżywiamy lub po prostu mamy słabe geny. Problemy mogą wbrew ozorom pojawić się w każdym wieku. Jest to często indywidualna przypadłość. Warto jednak pamiętać o tym, że powyższe problemy da się szybko i skutecznie wyeliminować za pomocą zabiegów kosmetycznych.

Jak się pozbyć skórki pomarańczowej?

Medycyna estetyczna proponuje nam ciekawe rozwiązania w zakresie pozbywania się przebarwień skóry. Powszechnie znanym i coraz chętniej stosowanym zabiegiem, jest karboksyterapia. Czym się cechuje taki zabieg? – Otóż, karboksyterapia przede wszystkim zalicza się do najbardziej skutecznych i bezpiecznych metod, jakie oferuje medycyna estetyczna. Polega ona na wprowadzaniu dwutlenku węgla do skóry za pomocą cienkich igieł. Skórka pomarańczowa oraz podobne i inne problemy/ przebarwienia skóry, są powodem, dla którego wykonuje się ten zabieg.

Karboksyterapia – dla kogo?

usuwanie cellulituTen rodzaj zabiegu jest przeznaczony dla każdej osoby, która ma powyżej wymienione problemy natury skórnej. Z dóbr medycyny estetycznej korzystają nie tylko kobiety, w celu powiększenia ust lub wstrzyknięcia znanego ‘botoksu’. Każda zdrowa osoba ma szansę przebyć bezpieczny zabieg karboksyterapii, już nawet od 10 roku życia. Warto jednak dodać, że zabiegi te nie zawsze mają na celu poprawę wyglądu. Wiele jest przypadków, w których wspomniana pomarańczowa skórka i zbliżone problemy, mogą być bolesnymi przypadłościami. Karboksyterapia jest idealnym sposobem na pozbycie się tego typu przypadłości. Warto również wspomnieć o tym, że w niektórych przypadkach kobiety wstydzą się odsłaniać swoje ciało i cierpią z powodu swojego wyglądu. Czasem, cellulit jest tak złożonym problemem, że jedynie zabieg może pomóc.

Jak wygląda karboksyterapia?

Pozbywanie się skórki pomarańczowej nie jest bolesne, długie i nie wymaga brania dnia wolnego. Pacjenci mogą odczuwać delikatny dyskomfort podczas wkłuwania igieł. Igły są bardzo cienkie, a sam zabieg pozbywania się skórki pomarańczowej trwa około 15 – 30 minut. Każdy pacjent może od razu po zabiegu udać się do domu.

Dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala nam odzyskać piękny i zdrowy wygląd. Karoksyterapia jako sposób na poprawę wyglądu. Dzięki takiemu zabiegowi, wiele kobiet może się poczuć lepiej ze sobą. Obecnie, karboksyterapia należy do grupy najczęściej przeprowadzanych zabiegów. Zalety tego zabiegu przekładają się na jego rosnącą popularność. Karboksyterapia to sprawdzony i dopracowany sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki oraz innych problemów związanych ze skórą.

Dziś profesjonalny zabieg karboksyterapii przeprowadzany jest w Top Laser w Koszalinie. Profesjonaliści dbają nie tylko o efekt końcowy, ale i o odpowiednie przygotowanie i bezpieczeństwo każdego pacjenta.