Partnerzy

Współpracujemy z:

 

 

OneDayClinic

 

W Klinice Optyczno-Okulistycznej we Wrocławiu  zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowiem wzroku. W naszym gabinecie zbadamy ci wzrok przez lekarza, jak i wykonamy kompleksowe badania, przy doborze okularów przez optyka. Zapewniamy Ci fachową pomoc w doborze oprawek, oraz szkieł dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mamy w swojej kadrze również wykwalifikowanego optomerystę.

 

KCM Clinic

 

kcm clinic logoKCM Clinic to wysoko wyspecjalizowane centrum medyczne, które świadczy szeroki zakres usług. Klinika znajduje się w Jeleniej Górze, a swój drugi odział otworzyła we Wrocławiu. Specjalizacja prywatnego szpitala to chirurgia plastyczna, bariatria – chirurgiczne leczenie otyłości, neurochirurgia, rehabilitacja oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie szpitala.

 

Medus

Sprzęt medyczny dolnośląskie Medus to firma oferująca sprzęt medyczny. Asortyment czterech sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych m.in. na terenie Wrocławia, obejmuje używane wózki inwalidzkie elektryczne, łóżka ortopedyczne i rehabilitacyjne, schodołazy, rotory kończyn górnych i dolnych, pionizatory oraz akcesoria toaletowe, w tym podnośniki wannowe, krzesła prysznicowe i wózki toaletowe. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami na stronie internetowej sklepu.

 

Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka

logo kancelaria wkKompleksowa obsługa prawna podmiotów sektora ochrony zdrowia polega m.in. na reprezentowaniu lekarzy w postępowaniach sądowych. Szukając kancelarii prawa medycznego, warto zaznajomić się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Wegner Kostka. Adwokaci świadczą doradztwo prawne zarówno w zakresie ochrony dóbr osobistych lekarzy, jak i przy realizacji inwestycji na rynku usług medycznych.

 

Soczewki24

soczewki logoSzukając soczewek kontaktowych w dobrej cenie, warto wybierać zaufane sklepy internetowe. Soczewki24 to sprawdzony punkt, w którym zaopatrzyć można się w soczewki korekcyjne renomowanych marek, takich jak Acuvue, Dailies czy Air Optix. Skorzystaj z darmowej wysyłki przy zamówieniu powyżej 190 zł!