Global Therapy

Global Therapy

Global Therapy to gabinet zajmujący się fizjoterapią, która skutecznie leczy dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, stawów oraz narządów wewnętrznych ściśle powiązanych z przyczyną występowania ogniska bólu.
Grzegorz Tokarczyk, założyciel firmy Global Therapy to doświadczony fizjoterapeuta, który od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem odpowiednich zabiegów, takich jak masaż klasyczny, masaż leczniczy, które przeprowadzane są manualnie w doskonale wyposażonym gabinecie przy ulicy Piławskiej, jak i mobilnie, z dojazdem do domu pacjenta.

Liczne certyfikaty oraz profesjonalizm który posiada Grzegorz Tokarczyk sprawiają, że szerokie grono pacjentów wyzbywa się problemu na wiele lat po zabiegach, które przeprowadza specjalista. Indywidualne podejście poprzedzone wywiadem z pacjentem i dostosowaniem leczenia do jego predyspozycji ruchowych pomagają szybciej i skuteczniej dotrzeć do meritum występowania zjawiska bólowego w ciele pacjenta i zneutralizować ból w samym zarodku.

Global Therapy to zaufana pomoc medyczna, która sprawi, że pozbędziesz się wszelkich dolegliwości bólowych okolic kręgosłupa i zaczniesz cieszyć się pełnią życia!

Dane firmy Global Therapy

Adres: ul. Pilawska 18, 50-538 Wrocław

Telefon: 48 696 849 783

Poczta elektroniczna: globaltherapy06@gmail.com

Witryna: https://globaltherapy.pl/