Rodzaje usług na rynku medycznym

djmedica pięlęgniarstwo

„Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako Smakujesz, Aż się zepsujesz – pisał Jan Kochanowski we fraszce „Na zdrowie”. Od czasów renesansu nic się w tej kwestii zdrowotnej nie zmieniło – zdrowie mamy tylko jedno i powinniśmy o nie dbać niezależnie od tego, w jakiej znajdujemy się kondycji.

Jednak gdy już coś się dzieje, możemy zainwestować w usługi medyczne, które pomogą nam funkcjonować w trakcie choroby. To nie koniec, bo dobrze by było wiedzieć, jak pomóc innym i odbyć kurs pierwszej pomocy. A jakie usługi medyczne możemy znaleźć na rynku?

Usługi pielęgniarskie

W D&J MEDICA oferujemy szeroki zakres usług pielęgniarskich dla osób zmagających się z problemami zdrowotnymi. Ponieważ mamy bogate doświadczenie oraz liczne kontakty w branży, jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie szeregu badań diagnostycznych potrzebnych do oceny stanu zdrowia pacjenta. Nie musisz wychodzić z domu, by uzyskać swoje wyniki badań – to my przyjedziemy do Cienie o dogodnej porze.

pielęgniarka djmedica

Profesjonalne usługi pielęgniarki w Łodzi oferuje D&J Medica.

Opieka pielęgniarska obejmuje:

  • robienie zastrzyków – w końcu nie każdy może i chce robić je samodzielnie,
  • zmianę opatrunków,
  • usuwanie szwów,
  • usuwanie kleszczy,
  • czynności pielęgnacyjne niezbędne przy stomii,
  • opieka nad pacjentem w stanie paliatywnym,
  • udzielanie niezbędnej wiedzy w zakresie obsługi pompy żywienia dla osób odżywianych pozajelitowo.

Medyczna obsługa imprez masowych

Nasze usługi to nie tylko pomoc pielęgniarska udzielana pacjentom w ich własnym domu, ale także obsługa imprez masowych, na których konieczna jest obecność personelu medycznego ze względu na obowiązujące w tym zakresie wymogi prawne (na podstawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych).  Organizujesz imprezę masową i chcesz zapewnić uczestnikom swoje bezpieczeństwo? W tym pomoże Ci nasz doświadczony zespół pielęgniarek oraz ratowników medycznych.

Zawody sportowe o randzie mistrzowskiej, eventy, imprezy z udziałem gości VIP czy osób publicznych – to nasza specjalność. Jeśli którykolwiek z uczestników zasłabnie, zrani się, udzielimy mu fachowej pomocy. Jak pracujemy w trakcie tego typu wydarzeń gromadzących dużą ilość osób? Poruszamy się jako patrole piesze bądź dzięki oznakowanym pojazdom mobilnym, zapewniając także ambulanse do pierwszej opieki nad pacjentem. Z nami możesz mieć pewność, że działasz zgodnie z prawem, a uczestnicy imprezy  naszych rękach są bezpieczni.

ambulans ratownictwo

 Szkolenie z pierwszej pomocy – to jedna z najważniejszych naszych usług

Nie zawsze wykwalifikowany personel medyczny pojawia się na miejscu zdarzenia natychmiast, dlatego warto edukować ludzi i uczyć ich pierwszej pomocy – od nabycia takich umiejętności kiedyś może zależeć czyjeś życie. Nawet w przedszkolach warto pokazać dzieciom, jak się zachować w sytuacjach zagrożenia. Organizujemy kursy pierwszej pomocy w łódzkich instytucjach publicznych, firmach prywatnych czy szkołach. Przygotowujemy je w taki sposób, by zainteresować uczestników – to nie sucha teoria, ale także praktyczna nauka z wykorzystaniem realnego sprzętu medycznego.

Sztuczna krew, imitacje ran, defibrylator, prezentacje, filmy, obrazy i multimedia – to wszystko oddziałuje na uczestników i aktywizuje grupę, wzbudzając zainteresowanie. Jeśli zatem chcesz zorganizować w swojej firmie czy szkole zajęcia z pierwszej pomocy, skontaktuj się z nami – zrobimy wszystko, by każdy uczestnik kursu oswoił lęk przed udzielaniem pierwszej pomocy dzięki temu, że nabędzie praktyczne umiejętności.

Usługi pielęgniarskie, ratownictwo medyczne na imprezach masowych, kursy pierwszej pomocy – w ten sposób nasz zespół specjalistów D&J Medica wpływa na umiejętności i zdrowie klientów i pacjentów. Do wzrostu tej świadomości może przyczynić się każdy, inwestując w wiedzę z zakresu pierwszej pomocy – własną i innych.