Paragona

paragona

Poziom życia oraz zarobki w naszym kraju znacznie odbiegają o zachodnich standardów. Specjaliści i osoby wykształcone często nie otrzymują zapłaty proporcjonalnej do ilości wykonanej pracy oraz posiadanych umiejętności. Celem naszej firmy jest zmiana tej sytuacji – Paragon od wielu lat zajmuje się wyszukiwaniem miejsc pracy dla osób z sektora medycznego, które zdecydowane są na podjęcie stanowiska zagranicą. Wiemy, jak ważną decyzją jest przeprowadzenie się oraz praca w obcym miejscu, dlatego staramy się jak najlepiej przygotować naszych klientów i zadbać o ich dobro.

Obecnie obowiązujące regulacje unijne stwarzają niepowtarzalne warunki dla dłuższych wyjazdów zagranicę, szczególnie jeżeli na taki wyjazd decydują się osoby wykwalifikowane. Wiele krajów zachodnich cierpi na niedobór specjalistów w sektorze medycznym, a to stwarza świetnie warunki dla osób z Polski. Zagraniczne placówki medyczne cenią polskich lekarzy, którzy wyróżniają się na tle innych niespotykaną wiedzą i umiejętnościami.

Paragona oferuje wyjazd do następujących krajów: Szwecja, Norwegia, Wielka Brytania, Francja oraz Dania – zapewniamy naukę języka oraz przekazanie istotnych informacji, które ułatwią przeprowadzkę klientom oraz ich rodzinom.

Dane firmy Paragona POLSKA

Adres: Al. Jana Pawła II 29, Atrium Plaza, lobby C, 00-867 Warszawa

Telefon: +48 22 653 66 80

Poczta elektroniczna: info@paragona.com

Witryna: www.Paragona.com/pl/strona-glowna/