Ośrodek Przebudzenie

logo_przebudzenie

Ośrodek Przebudzenie prowadzi skuteczną terapię uzależnień – wspiera w walce z nałogiem alkoholowym, ale również uzależnieniami behawioralnymi czy uzależnieniem od narkotyków.

W ośrodku leczenia uzależnień Przebudzenie Twoja przyszłość jest w dobrych rękach.

Oferuje optymalne efekty terapii odwykowej oraz leczenia uzależnień behawioralnych, dlatego kadrę tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką kliniczną. Zdobyte przez nich doświadczenie pozwala na dokładne zrozumienie problemu uzależnienia oraz zaplanowanie odpowiednich kroków na drodze terapii, by ta okazała się skuteczna.

Oprócz szerokiego zakresu wiedzy oraz wieloletnie doświadczenia, cały zespół ośrodka odwykowego Przebudzenie wyróżnia 100% zaangażowanie, oddanie misji terapeutycznej, a przede wszystkim empatia. Dzięki tym czynnikom osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków lub innych używek mogą u nas liczyć na spokój, całkowite wsparcie oraz zrozumienie.

Pacjentom gwarantuje doskonały komfort psychiczny, poczucie bezpieczeństwa oraz leczenie uzależnień na najwyższym poziomie.

Ośrodek Przebudzenie oferuje:

 • Odtrucie alkoholowe (detoks),
 • Leczenie narkomanii,
 • Leczenie alkoholizmu,
 • Leczenie depresji i nerwicy,
 • Leczenie uzależnień.

Serdecznie zapraszamy.

Dane firmy 

Adres: ul. Polna 46, 55-114 Wisznia Mała

Telefon: 733 123 300

Poczta elektroniczna: osrodekprzebudzenie@gmail.com

Witryna: https://osrodekprzebudzenie.org

 

ośrodek_przebudzenie_od_zewnątrz (1)

jadalnia_w_przebudzeniu (1) (1)

łóżka_pojedyncze_w_ośrodku_przebudzenie (1)

pokój_w_ośrodku_przebudzenie (1)

sala_terapii_grupowej (1)

sala_w_ośrodku_przebudzenie (1) (1)

sala_wypoczynkowa_ośrodek_przebudzenie (1)

siłownia_w_ośrodku_przebudzenie (1) (1)

 

18 Responses to Ośrodek Przebudzenie

 1. Weronika pisze:

  Ośrodek Przebudzenie bardzo mi pomógł. Ponad rok temu zdałam sobie sprawę z nałogu – jestem alkoholiczką. Zdecydowałam się na terapię w ośrodku 6 miesięcy temu. Czuję się lepiej, od tamtego czasu nie piję. Bardzo ważne są dla mnie kontakty rodzinne. Widzę, że zaczynamy się lepiej dogadywać. Polecam terapię w tym ośrodku. To profesjonaliści, którzy potrafią zrozumieć człowieka i pomóc.

 2. Tomek pisze:

  Walczę już z uzależnieniem od alkoholu ponad rok, terapia w ośrodku przebudzenie bardzo mi w tym pomogła. Polecam to miejsce.

 3. Zuzanna pisze:

  Ośrodek Przebudzenie w Ligocie Pięknej to piękne miejsce otoczone zielenią. Pobyt w ośrodku pomógł mi się pozbierać i zrozumieć pewne kwestie.

 4. Patryk R pisze:

  Alkoholizm to bardzo ciężka choroba. Specjaliści w Ośrodku Przebudzenie wiedzą jak pomóc, polecam to miejsce.

 5. Jakub pisze:

  Dopiero w Ośrodku Przebudzenie przekonałem się do terapii grupowych. Wcześniej nie widziałem sensu w dzieleniu się problemami z obcymi ludźmi i słuchaniu o ich prywatnych sprawach, które kompletnie mnie nie dotyczyły. Podczas takich spotkań nauczyłem się bardziej szanować innych oraz liczyć się z problemami, z którymi muszą się zmierzyć. To była dla mnie bardzo ważna lekcja. Zdumiewająco bardzo dużo dowiedziałem się o samym sobie słuchając innych. O wiele łatwiej obecnie radzę sobie z uzależnieniem.

 6. Grzesiek pisze:

  Bardzo dobrze czułem się podczas terapii w ośrodku przebudzenie. Bałem się odrzucenia i niezrozumienia, jednak spotkało mnie tutaj dużo dobroci ze strony innych.

 7. Julka pisze:

  Świetni terapeuci z wielkim sercem!!!!

 8. Michalina pisze:

  Polecam ośrodek Przebudzenie. Nie potrafiłam mówić o swoich uczuciach, może nawet ich nie rozumiałam. Terapeuci pomogli mi wiele zrozumieć. Wcześniej nie potrafiłam porozumieć się ze swoją rodziną, teraz jesteśmy w bardzo dobrym kontakcie. Terapia w ośrodku przebudzenie nie pomogła wyłącznie mnie, uzdrowiła całą naszą rodzinę 🙂

 9. Greta pisze:

  W przebudzenia poznałam bardzo dobrych ludzi, którzy mi pomogli. Przede wszystkim rozumieli mnie, czego bardzo potrzebowałam.

 10. Mirek pisze:

  Ośrodek Przebudzenie uratował moje życie. W dużym stopniu nadużywałem alkoholu. Całkowicie straciłem kontrolę nad własnym życiem. Dzięki terapii wszystko się odmieniło.

 11. Kasia pisze:

  Bardzo potrzebowałam terapii. W ośrodku chodziłam na terapię indywidualną i grupową. Przebudzenie prowadzi zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Grupa nikogo nie oceniała, wszyscy słuchali się nawzajem i doradzali. Czułam się bezpiecznie.

 12. Tomasz pisze:

  Uzależnienie od alkoholu spowodowało, że straciłem dom. Byłem również uzależniony od hazardu. Wciąż ciężko mi jest pogodzić się z tym, co zrobiłem, jednak staram się sobie wybaczyć. Mam nadzieję, że moja rodzina również będzie w stanie. Chcę zacząć od nowa. Ośrodek przebudzenie pomaga mi w odnalezieniu swojej drogi.

 13. Paulina pisze:

  Byłam w ośrodku na odwyku oraz terapii. Już od dłuższego czasu miałam problem z alkoholem, ale nie potrafiłam sobie pomóc. Terapia w ośrodku była konieczna, ale również bardzo skuteczna. Zdecydowanie polecam ośrodek przebudzenie pod Wrocławiem.

 14. Patryk pisze:

  Polecam terapeutów w ośrodku przebudzenie. Dbają o pacjentów i można na nich liczyć. Znają się na swojej pracy.

 15. Zosia pisze:

  Najlepsi terapeuci! Ośrodek Przebudzenie bardzo mi pomógł, polecam to miejsce 🙂

 16. Weronika pisze:

  Terapeutów w przebudzeniu charakteryzuje wysoka kompetencja zawodowa oraz nieprzeciętna chęć pomocy. Jestem alkoholikiem, detoks i terapia bardzo mi pomogły. Cieszę się, że zdecydowałam się na podjęcie leczenia w tym ośrodku.

 17. Paulina pisze:

  Leczyła się tutaj moja siostra, terapia bardzo jej pomogła. Całą rodziną jesteśmy wdzięczni ośrodkowi przebudzenie :))

 18. Karol pisze:

  Wykwalifikowani terapeuci, dobre jedzenie, ludzkie podejście i piękna okolica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.