Nowoczesne szkła Transitions dla osoby w każdym wieku

soczewki progresywne

Okulary korekcyjne są nieodłącznym elementem codziennego życia wielu osób cierpiących z powodu problemów ze wzrokiem. Niestety ich użytkowanie nie zawsze jest komfortowe ze względu na brak możliwości dopasowywania się do otoczenia.

Mimo dodatkowych powłok uszlachetniających, szkła korekcyjne nie gwarantują komfortu użytkowania podczas słonecznych dni. Utrudniają również wykorzystywanie okularów przeciwsłonecznych.

Jednak na szczęście powstają coraz nowsze technologie, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników okularów korekcyjnych. Jedną z nowszych technologii są szkła Transitions. Na czym polega ich funkcjonalność oraz kiedy warto się nimi zainteresować? Podpowiadamy!

Na czym polega technologia Transitions i jakie ma zalety?

Okulary korekcyjne to niezbędne akcesorium dla każdego, kto ma problemy ze wzrokiem i potrzebuje jego wsparcia w codziennych czynnościach, aby dobrze widzieć. Ze względu na rodzaj wady mogą być to okulary stosowane tylko do czytania i pracy przed komputerem albo okulary codzienne, przydatne podczas patrzenia w dal, prowadzenia samochodu oraz innych codziennych czynności. W tym drugim przypadku obecność okularów rodzi pewne utrudnienia, na przykład związane z funkcjonowaniem w mocno słoneczne dni.

Dla niektórych rozwiązaniem są szkła kontaktowe, czyli soczewki, które nie utrudniają zakładania okularów przeciwsłonecznych na nos. Jednakże nie każdy chce stosować tego typu rozwiązanie. Po pierwsze zakładanie soczewek wymaga wprawy, a po drugie nie każdy czuje się w nich komfortowo i potrafi się do nich przyzwyczaić. Ponadto nie przy każdej wadzie można pozwolić sobie na ich użytkowanie. W takiej sytuacji rozwiązaniem są szkła Transitions.

soczewki okularowe progresywneSzkła okularowe korekcyjne z technologią Transitions to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na dopasowanie się barwy szkła do natężenia oświetlenia. Im mocniejsze światło, tym ciemniejsze szkła się robią. Dzięki temu są one idealną opcją dla osób, które użytkują okularów korekcyjnych na co dzień i nie chcą kupować osobno okularów przeciwsłonecznych z odpowiednią mocą szkieł korekcyjnych. Jest to niezwykle wygodna opcja i bardzo innowacyjna technologia, która działa automatycznie. Nie ma potrzeby jej uruchomienia.

Jest to bowiem nowoczesna powłoka na szkłach, która automatycznie reaguje na zmiany światła. Dzięki temu nie musisz obawiać się już prowadzenia w okularach korekcyjnych samochodu lub wykonywania innych obowiązków na świeżym powietrzu podczas dni, gdy słońce jest bardzo intensywne lub co jakiś czas wygląda zza chmur i mocno świeci. Przy standardowym natężeniu światła szkła są zupełnie przezroczyste, jednak gdy staje się ono bardziej intensywne, to wraz ze wzrostem jego natężenia, zwiększa się również siła zaciemnienia szkieł w okularach.

Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne i bardzo innowacyjne. Dodatkowo szkła Transitions dostępne są w kilku różnych kolorach, dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich indywidualnych preferencji.

Oryginalne szkła Transitions

okulary do komputeraDecydując się na nowoczesne szkła korekcyjne, które dopasowują się do natężenia światła i gwarantują wysoki komfort użytkowania, warto wybrać sprawdzonego dystrybutora. Jest to gwarancja, że wybierasz oryginalne produkty wysokiej jakości, które będą doskonale się sprawowały przez cały czas użytkowania.

Niepodrabiane szkła Transitions mogą być używane przez nieokreślony czas – tak długo, jak tylko moc szkieł korekcyjnych będzie odpowiednia dla właściciela.

Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie trzeba martwić się o zużywanie powłoki oraz utratę wyjątkowych właściwości. Oryginalne szkła Transitions możesz kupić w renomowanych salonach optycznych, które dostarczają wysokiej jakości szkła i soczewki korekcyjne od sprawdzonych producentów, wyposażone w innowacyjne rozwiązania ułatwiające codzienne użytkowanie.

Nowoczesne szkła Transitions możesz dopasować do dowolnych oprawek oraz mogą być stosowane przy szkłach o dowolnej mocy. Dzięki temu są to szkła praktycznie dla każdego, bez względu na wiek oraz wagę. Dlatego też, jeśli chcesz sobie ułatwić codzienne życie i nie musieć martwić się o zmianę okularów korekcyjnych na okulary przeciwsłoneczne, to koniecznie zainteresuj się szkłami Transitions dostępnymi między innymi w ofercie firmy American Lens. Jesteśmy pewni, że ta nowoczesna technologia odmieni Twoje życie na lepsze i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W tych okularach będziesz czuć się swobodnie i komfortowo bez względu na pogodę.