Nowoczesne soczewki Transitions dla osoby w każdym wieku

soczewki progresywne

Soczewki korekcyjne są nieodłącznym elementem codziennego życia wielu osób cierpiących z powodu problemów ze wzrokiem. Niestety ich użytkowanie nie zawsze jest komfortowe ze względu na brak możliwości dopasowywania się do otoczenia.

Mimo dodatkowych powłok uszlachetniających, zwykłe soczewki i szkła korekcyjne nie gwarantują komfortu użytkowania podczas słonecznych dni. Okulary utrudniają również wykorzystywanie okularów przeciwsłonecznych.

Jednak na szczęście powstają coraz nowsze technologie, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Jedną z nich jest Transitions. Na czym polega ta funkcjonalność oraz kiedy warto się nią zainteresować? Podpowiadamy!

Na czym polega technologia Transitions i jakie ma zalety?

Okulary korekcyjne to niezbędne akcesorium dla każdego, kto ma problemy ze wzrokiem i potrzebuje ich wsparcia w codziennych czynnościach, aby dobrze widzieć. Ze względu na rodzaj wady, mogą być to okulary stosowane tylko do czytania i pracy przed komputerem, okulary codzienne, przydatne podczas patrzenia w dal, prowadzenia samochodu oraz innych codziennych czynności.

Dla niektórych rozwiązaniem są szkła kontaktowe, czyli soczewki, które nie utrudniają zakładania okularów przeciwsłonecznych. Jednakże nie każdy chce stosować tego typu rozwiązanie. Po pierwsze zakładanie soczewek wymaga wprawy, a po drugie nie każdy czuje się w nich komfortowo i potrafi się do nich przyzwyczaić. Jeśli jednak zdecydujemy się na korzystanie z soczewek kontaktowych, warto przyjrzeć się bliżej tym, które wykorzystują technologię Transitions.

soczewki okularowe progresywneSzkła okularowe korekcyjne z technologią Transitions to równie nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na dopasowanie się barwy szkła do natężenia oświetlenia. Im mocniejsze światło, tym ciemniejsze szkła się robią. Dzięki temu są one idealną opcją dla osób, które nie użytkują okularów korekcyjnych na co dzień i nie chcą kupować osobno okularów przeciwsłonecznych z odpowiednią mocą szkieł korekcyjnych. Jest to niezwykle wygodna opcja.

Transitions to owoczesna powłoka na szkłach i soczewkach, która automatycznie reaguje na zmiany światła. Dzięki temu nie musisz obawiać się już prowadzenia samochodu w okularach korekcyjnych lub wykonywania innych obowiązków na świeżym powietrzu podczas dni, gdy słońce jest bardzo intensywne. Przy standardowym natężeniu światła szkła są zupełnie przezroczyste, jednak gdy staje się ono bardziej intensywne, to wraz ze wzrostem jego natężenia, zwiększa się również siła zaciemnienia szkieł w okularach.

Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne i bardzo innowacyjne. Dodatkowo szkła Transitions dostępne są w kilku różnych kolorach, dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich indywidualnych preferencji. Jeśli chodzi o soczewki, najbardziej poleca się światłoczułe soczewki Acuvue Transitions. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają bardzo dobry komfort użytkowania.

Oryginalne szkła Transitions

okulary do komputeraDecydując się na nowoczesne szkła korekcyjne, które dopasowują się do natężenia światła i gwarantują wysoki komfort użytkowania, warto wybrać sprawdzonego dystrybutora. Jest to gwarancja, że wybierasz oryginalne produkty wysokiej jakości, które będą doskonale się sprawowały przez cały czas użytkowania.

Szkła Transitions mogą być używane przez nieokreślony czas – tak długo, jak tylko moc szkieł korekcyjnych będzie odpowiednia dla właściciela.

Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie trzeba martwić się o zużywanie powłoki oraz utratę wyjątkowych właściwości. Oryginalne szkła Transitions możesz kupić w renomowanych salonach optycznych, które dostarczają wysokiej jakości szkła i soczewki korekcyjne od sprawdzonych producentów.

Nowoczesne szkła Transitions możesz dopasować do dowolnych oprawek oraz mogą być stosowane przy szkłach o dowolnej mocy. Dzięki temu są to szkła praktycznie dla każdego, bez względu na wiek. Dlatego też, jeśli chcesz sobie ułatwić codzienne życie i nie chcesz martwić się o zmianę okularów korekcyjnych na okulary przeciwsłoneczne, to koniecznie zainteresuj się szkłami Transitions. Jesteśmy pewni, że ta nowoczesna technologia odmieni Twoje życie na lepsze i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W tych okularach lub soczewkach będziesz czuć się swobodnie i komfortowo, bez względu na pogodę.