KCM Clinic

KCM Clinic

KCM Clinic to nowoczesna klinika mająca swoją siedzibę w Jeleniej Górze. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz profesjonalnej kadrze, zapewnia najwyższy standard wykonywanych usług. Misją tej kliniki jest kompleksowa i skuteczna pomoc wszystkich osób chorych, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych metod na świecie. W skład kliniki wchodzi m.in. oddział neurochirurgii, który specjalizuje się w leczeniu schorzeń kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, piersiowym i szyjnym.

Pacjenci posiadają bogaty wybór możliwości leczenia, mowa tutaj o metodach tradycyjnych jak i nowoczesnych, mowa tutaj przykładowo o endoskopowym usunięciu przepukliny dysku, dzięki któremu ominięty zostaje kanał kręgowy dostępu tylno-bocznego. Zabiegi laparoskopowe wykonywane są również w oddziale ginekologii w celu leczenia niepłodności, usuwania zmian nowotworowych oraz mięśniaków.

Dzięki zastosowaniu technologii mikrochirurgicznej laparoskopii 3D, zapewniona zostaje najwyższa precyzyjność i dokładność przeprowadzanych zabiegów, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta oraz minimalizuje możliwość wystąpienia powikłań.

Dane firmy KCM Clinic S.A.

Adres: ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra

Telefon: +75-611-2222

Poczta elektroniczna: rejestracja@kcmclinic.pl

Witryna: http://kcmclinic.pl